همکاری با ما

سرمایه‌گذاران

علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بر روی محصولات و تکنولوژی های دانشکده و یا شراکت با دانشکده هستم.

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، در سه حوزه برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی فعالیت می‌نمایند. این حوزه‌ها، از جمله حوزه‌هایی هستند که می‌توان پروژه‌های کلان کشوری را با توجه به آینده‌نگری‌های لازم در آنها تعریف نمود. همچنین با توجه به اینکه یکی از دانشگاه‌های برتر ایران می‌باشد، از پتانسیل و نیروی پژوهشگر و کاری بسیار خوبی برخوردار است. از طرفی، همین دانشجویان برتر کشور، به دلیل نبود درآمد دانشجویی در ایران، اقدام به مهاجرت به کشورهای دیگر دارند تا بتوانند در حین تحصیل و با تمرکز بر روی کار دانشگاهی خود، درآمدی نیز داشته باشند.
لذا دفتر انتقال فناوری دانشکده، به شما به عنوان یک سرمایه‌گذار پیشنهاد می‌دهد تا در پروژه‌های مرز علم و فناوری که می‌تواند در آینده کشور تأثیر به سزایی داشته باشد، سرمایه‌گذاری داشته باشید و در نهایت در نتیجه کار، با تیم پژوهشی شریک شوید.
مدل چرخه اقتصاد دانش‌بنیان در دانشکده سرمایه‌گذار به صورت زیر ارائه می‌گردد:

به عنوان یک سرمایه‌گذار، ممکن است سوالاتی برای شما مطرح شود که می‌توانید آنها را در لینک‌های زیر جستجو کنید و در صورتی که مورد دیگری در ذهن دارید، با دفتر انتقال فناوری ارتباط برقرار کنید.

حوزه‌های فعالیت دانشکده چیست؟

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، تنها مجموعه‌ای است که رشته‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (با زیرگرایش‌های مربوطه در هر رشته) را در کنار یکدیگر در یک دانشکده دارد. این موضوع از نقاط قوت دانشکده می‌باشد، چرا که با توجه به تعریف موضوعات بین رشته‌ای در پروژه‌های مختلف، درکنار هم بودن این اعضای هیئت علمی و دانشجویان این رشته‌ها، باعث پیشبرد بسیار خوب در پروژه‌ها خواهد بود.
حوزه‌های فعالیت‌های دانشکده را می‌توانید از اینجا مشاهده نمایید. همچنین می‌توانید با مطالعه کاتالوگ دانشکده، از تکنولوژی‌ها، محصولات و سرویس‌هایی که در دانشکده وجود دارد،‌ مطلع شوید. با مشاهده وب‌سایت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر ، می‌توانید رزومه و پروژه‌های انجام شده توسط اساتید در دانشکده را مطالعه فرمایید.

منافع همکاری سرمایه‌گذار با دانشکده و دفتر انتقال فناوری در چیست؟

با توجه به سطح علمی بالای پروژه‌های تحصیلات تکمیلی و نیازهای آینده‌نگرانه‌ای کاربردی موجود در کشور و دنیا، پروژه‌های تحصیلات تکمیلی می‌بایست با توجه به این نیازها تعریف شده و با این منظور پیش رود که در آینده به عنوان محصول در نقطه‌ای استفاده می‌شود. دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، از شما سرمایه‌گذاران دعوت می‌کند تا در پروژه‌هایی که آینده خوبی می‌توانند ایفا کنند، سرمایه‌گذاری فرموده و شریک شوید.
این موضوع می‌تواند مزایای زیر را برای شما داشته باشد:


  • نظارت و هدایت هیئت علمی یکی از برترین دانشگاه‌های کشور بر روی پروژه‌ها
  • کاهش ریسک سرمایه‌گذاری
  • سرمایه گذاری بر روی پروژه‌های دانشجویان و ایجاد انگیزه درجوانان